S ubrousky Bambo Nature zvládnete všechny výzvy!

Krmení, přebalování či různé peripetie na cestách - to vše Vás s miminkem může potkat. S jistotou ovšem můžeme říci, že s vlhčenými ubrousky Bambo Nature všechny tyto výzvy a překážky v pohodě zvládnete!

Ubrousky Bambo Nature jsou navíc hypoalergenní a bez dodatečné parfemace, čímž jsou velmi šetrné k pokožce Vašeho miminka. Pokud navíc zvolíte variantu biodegradabilních ubrousků, které jsou ekologicky rozložitelné, tak budete šetrní k naší přírodě.

Biodegradabilní ubrousky Bambo Nature

Víte, že nadměrná spotřeba vlhčených ubrousků v současnosti nemalou mírou přispívá ke znečišťování naší přírody? Běžné vlhčené ubrousky se totiž v přírodě velmi špatně rozkládají a jsou tedy velmi problematickým prvkem.

Buďte k přírodě šetrní a minimálně na venkovní procházky zvažte pořízení právě těchto ubrousků! Nemusíte se obávat, že díky jinému materiálu ztratily na své kvalitě. V jádru jsou to stále stejně kvalitní a oblíbené hypoalergenní vlhčenné ubrousky s dokonalým hydratačním a čistícím účinkem.

Jedno balení obsahuje 50ks vlhčených ubrousků.

Vlhčené ubrousky Bambo Nature

Jednorázové vlhčené ubrousky, které si získaly velkou oblibu nejen v zemích EU, ale po celém světě. Mohou se také pyšnit mnohými oceněními, na která jsme právem hrdí. Vyzkoušejte a sami poznáte jejich kvalitu!

Nejdůležitějším prvkem našich ubrousků ovšem nejsou ocenění, ale jejich vysoká kvalita, kterou ocení zejména pokožka Vašich dětí. Díky zdravotně nezávadným čistícím a hydratačním substancím zanechávají dětskou pokožku krásně jemnou a hydratovanou. Zároveň neobsahují parfemaci a jsou dermatologicky testovány.

Jedno balení obsahuje 50ks vlhčených ubrousků.

Přebalovací podložky Bambo Nature

Jednorázové přebalovací podložky BAMBO NATURE s buničinou, které si vaše miminko zkrátka zamiluje! A to při přebalování či odpočinku na posteli či sedačce. Podložka je navíc uzavřená ze všech čtyř stran, takže nabízí široké možností použití.

Samotné podložky jsou bělené bez použití chlóru, tudíž jsou šetrné k dětské pokožce, ale také k životnímu prostředí. Neobsahují navíc žádné ftaláty či další látky narušující endokrinní systém miminek. Sací schopnost podložek BAMBO NATURE dosahuje až hodnot okolo 1 300 ml, což je řadí mezi nejlepší na trhu.

Jedno balení obsahuje 10ks přebalovacích podložek.

Jsme taky na Instagramu!

Zkušenosti maminek, zajímavosti a novinky ze světa Bambo Nature můžete sledovat také na našem Instagramu @bambonaturecz!

Chcete se dozvědět více informací?
Napište nám!

Rádi vám poradíme s výběrem našich produktů, především dětské kosmetiky, kterou si Vy i Vaše miminko zkrátka zamilujete!

info@bambonature-pleny.cz

Loga Certifikátů a Bambo Nature