Důraz na pohodlí a zodpovědnost vůči přírodě již od narození

Chcete, aby vaše miminko vyrůstalo a trávilo dny plné zábavy v naprostém pohodlí a pocitu sucha? Pleny Bambo Nature jsou tou nejlepší volbou! Nejen, že poskytují Vašim dětem pohodlí, ale zároveň jsem nejšetrnější volbou pro jejich jemnou pokožku.

Jsou totiž vyrobeny pouze ze zdravotně nezávadných materiálů a zároveň neobsahují žádnou parfemaci. Jejich šetrnost potvrzuje také to, že jsou deramatologicky testovány u nezávislých ústavů ProDERM a ATC GmBH v Německu.

Úhradové zboží

Pokud na produktové fotografii uvidíte tento symbol, jedná o úhradové zboží, na které můžete žádat finanční bonus od své zdravotní pojišťovny. Nevztahuje se na dvojité balení!

Pants

Tento piktogram znázorňuje, že tato konkrétní velikost plen se vyrábí také ve variantě "Pants", díky které se pleny snadněji nasazují, pokud je vaše děťátko neposlušné.

Dvojité balení

Hledáte větší a zároveň cenově výhodnější balení dětských plen? Velikosti níže s tímto piktogramem nabízíme také ve dvojitém balení. POZOR! Dvojité balení nejsou úhradové.

Bambo Nature vel. 1

2-4 kg

Plenky, které budou vaše miminka milovat po příchodu z porodnice. Balení obsahuje 22ks plen.

Bambo Nature vel. 2

3-6 kg

Dopřejte miminkům nejvyšší možné pohodlí, aby mohly nerušeně spinkat. Balení obsahuje 30ks plen.

Bambo Nature vel. 3

4-8 kg

Všechny miminka potřebují při plazení a dětském dovádění volnost - dopřejte jim ji! Balení obsahuje 28/52ks plen.

Bambo Nature vel. 4

7-14 kg

Ideální pro děti, které již pořádně řádí a dělají první krůčky vstříc dobrodružství! Balení obsahuje 24/48ks plen, pants jsou baleny po 20ks.

Bambo Nature vel. 5

12-18 kg

Dopřejte svým dětem pocit naprosté jistoty a spolehlivosti při dovádění. Balení obsahuje 22/44ks plen, pants jsou baleny po 19ks.

Bambo Nature vel. 6

16+ kg

Nejsou vaše děti s nočníkem úplní kamarádi? Nevadí! S Bambo Nature to zvládnou. Balení obsahuje 20/40ks plen, pants jsou baleny po 18ks.

Bambo Nature vel. 0

1-3 kg

Nejmenší velikost plen vhodná pro předčasně narozená miminka. Balení obsahuje 24ks plen.

Bambo Dreamy Pants 4-7Y

15-35 kg

Vhodné pro noční použití.
Balení obsahuje 10ks plen.

Bambo Dreamy Pants 8-15Y

35-50 kg

Vhodné pro noční použití.
Balení obsahuje 10ks plen.

Jsme taky na Instagramu!

Zkušenosti maminek, zajímavosti a novinky ze světa Bambo Nature můžete sledovat také na našem Instagramu @bambonaturecz!

Chcete se dozvědět více informací?
Napište nám!

Rádi vám poradíme s výběrem našich produktů, především dětské kosmetiky, kterou si Vy i Vaše miminko zkrátka zamilujete!

info@bambonature-pleny.cz

Loga Certifikátů a Bambo Nature