Certifikace a EKO značky Bambo Nature

Spolupráce s nejpřísnějšími certifikačními agenturami na světě zaručuje to, že vám nabízíme produkty šetrné k dětské pokožce i životnímu prostředí. Zjistěte více o certifikátech, které naše produkty získaly.

Nordic Swan Ecolabel

S cílem vytvořit udržitelnou společnost prostřednictvím udržitelného konzumu hodnotí ekoznačka Nordic Swan environmentální dopad produktů během celého jejich životního cyklu - od výběru surovin, přes výrobní proces, až po likvidaci produktu.

Asthma Allergy Nordic

Asthma Allergy Nordic nabízí certifikaci pro výrobky, které představují nejmenší možné riziko způsobení alergie, ekzému nebo podráždění pokožky. Hlavním cílem je usnadnit osobám s alergiemi, kontaktními alergiemi, astmatem nebo jinými respiračními obtížemi najít produkty, které zlepšují jejich každodenní život.

FSC® – Forest Stewardship Council

FSC™ (Forest Stewardship Council) je mezinárodní nevládní organizace zaměřená na podporu zodpovědného lesního hospodářství po celém světě. Produkty certifikovány značkou FSC™ jsou vyrobeny ze surovin z dobře obhospodařovaných lesů a odpovědných zdrojů. Vysledovatelnost a integrita štítku je podporována přísnými kontrolními opatřeními a výběrem produktů s certifikací FSC™ pomáháte chránit lesy a divokou zvěř, která v nich žije.

Ecocert COSMOS

Ecocert COSMOS je první certifikační orgán pro přírodní a certifikovanou organickou kosmetiku. Zajišťuje, že výrobky splňují vysoké standardy šetrné k životnímu prostředí od přísad po balení. K certifikaci jsou způsobilé pouze výrobky s minimálním obsahem 95 % přísad z přírodních zdrojů (hmotnostních).

Dermatologically Tested

Dermatologicky testovaný symbol zaručuje, že produkt byl testován na potenciální kožní reakce nezávislou laboratoří třetí strany. To znamená, že naše produkty mohou používat i lidé s citlivou pokožkou.

EU Ecolabel

Certifikát EU Ecolabel, známá také jako EU Flower, je oficiální environmentální značkou v Evropě. Produkty s ekoznačkou EU splňují přísné environmentální požadavky na suroviny, výrobu, použití, dokumentaci a bezpečnost.

ISO14001

ISO14001 certifikuje, že výrobce plenek Bambo Nature, ABENA Produktion A/S, má systém environmentálního managementu. Norma poskytuje společnostem rámec pro minimalizaci jejich negativních dopadů na životní prostředí. Certifikaci získávají společnosti, které se rozhodnou podívat se svým dopadům na životní prostředí „do očí“ a aktivně pracují na jejich zlepšování.

ISO50001

Výrobce plenek Bambo Nature, ABENA Produktion A/S, je certifikován ISO50001. Certifikace je důkazem našeho systému energetického managementu, jehož prostřednictvím aktivně pracujeme na snížení celkové spotřeby energie. Kromě práce na projektech nepřetržité optimalizace energie, také monitorujeme spotřebu energie a účinnost, a stanovujeme roční cíle pro naši energetickou náročnost.

SMETA

Jsme držiteli certifikátu SMETA a dodržujeme Všeobecné deklarace lidských práv a úmluvy Mezinárodní organizace práce. SMETA je auditovatelný certifikační standard, který povzbuzuje organizace, aby vyvíjely, udržovaly a uplatňovaly společensky přijatelné postupy na svých pracovištích.

Upozornění: Certifikace se týkají pouze jednotlivých produktů, na kterých jsou uvedeny.

100% BIO rozložitelné vlhčené ubrousky Bambo Nature!

Nové biologicky rozložitelné vlhčené ubrousky Bambo Nature jsou nepostradatelným doplňkem každého přebalovacího pultu, tašky na plenky či kabelky. Hodí se zkrátka všude, kam se s vaším dítětem vydáte.

BIO vlhčené ubrousky
Top