Dětské výrobky inspirovány skandinávského stylem rodičovství

Plenky Bambo Nature jsou inspirovány našimi skandinávskými kořeny a hodnotami tamního rodičovství. Chceme, aby vaše dítě mohlo objevovat a dobývat okolní svět, a to vše bez vystavení škodlivým látkám a alergenům.

Všichni jsme se narodili nazí, takže si představte (i přestože si to nikdo z nás nepamatuje), jaké to musí být zvyknout si na nošení oblečení a v prvních letech života také na přítomnost dětských plenek! Chtěli byste bezpochyby něco jemného, suchého a pohodlného, abyste se mohli volně pohybovat nebo relaxovat kdykoliv budete potřebovat. Nemáme pravdu?

Hraní je základní činností každého dítěte. Děti jsou průzkumníci od přírody - díky svým pohybům poznávají okolní svět, pozorují, čichají, dotýkají se, ochutnávají, naslouchají, padají a experimentují se vším ve svém okolí. Jakmile se naučí koordinovat své vratké malé končetiny a ovládnout první základní dovednosti, tak vyžadují, aby jejich zadeček zůstal neustále v suchu a okolní citlivá místa pokožky mohla dýchat. Ať už spí, nechají se nosit nebo se plazí v imaginárních džunglích nebo lezou po stromech, a to vše v létě i zimě.

Vyzkoušejte novou šetrnou kosmetiku Bambo Nature!

Pečujte o své dítě s novou řadou kosmetických produktů Bambo Nature! Díky praktickému balení se stanou také nezbytnou součástí na cestách.

Všechny kosmetické výrobky Bambo Nature jsou dermatologicky testovány, neobsahují žádné parfémy, parabeny ani barviva a jsou také vhodné pro vegany.

Dětská kosmetika
Top